lazer kesim.jpg

PLEKSI LAZER KESIM

Ülkemizde özellikle son 10 yıl içerisinde lazer kesim teknolojisi hızla yaygınlaşmaya başladı. Sanayi ve işletmelerde ciddi oranda lazer kesim kullanılmaya başlanmıştır.
Lazer Kesim ile yapılan kesme işlerinde iş yükü makinalar tarafından karşılandığından insan faktöründen dolayı olabilecek hata oranları minimize edilmiş, zaman daha verimli kullanılarak tasarruf sağlanmış ve hammaddedeki fire oranları da önemli oranda azalmıştır. Bu noktada işletmeler daha karlı hale gelmektedir.
Türkiye'de Lazer Kesim teknolojisi Kalem, Kozmetik, Gözlük, İlaç, Gıda, Takı gibi birçok sektörde kullanılmaktadır. Özellikle pleksi stand ve pleksi ürünlerin üretim aşamasında lazer kesim teknolojisi iş sürecini ciddi anlamda hızlandırmakta fireler minimum düzeye düşmektedir.
Pleksiyi kısaca plastik cam olarakta adlandırabiliriz. Camdan daha hafif olup daha dayanıklı ve şeffaf bir yapıya sahiptir. Bugün dünyada pleksi stand üretiminden pleksi tabelalara, pleksi gıda teşhir ekipmanlarına ve pleksi broşürlüklere kadar birçok alanda hayatımızın içerisinde yer almaktadır. Pleksinin bu kadar hayatımızda yer alması elbette lazer kesim teknolojisi ile de doğru orantılı olarak gelişmiştir.
Lazer kesimi ile pleksi istenilen ebatlarda hızlı üretimi gerçekleşebilmektedir. Pleksi Lazer Kesimi sonucunda ise pürüzsüz parçalar ortaya çıkmaktadır. Bu da nihai ürün için son derece önemli olmaktadır. Avcılar tabelacısı label reklam ve tabela size hizmet vermekten mutluluk duyar.

©2019 by Label reklam. Mes Web Tasarım